1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дитячі атракціони підготували до нового сезону

У Ковелі дитячі атракціони підготували до нового сезону

Маленьких відвідувачів уже чекають в секторі дозвілля, що у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, та разом з тим готують нові розваги для дітвори. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Розширити їх спектр та “оживити” це місце прагне новий директор парку Святослав Мартинюк разом зі своїми однодумцями.

- Найперше розчистили територію, обрізали дерева, а також вирішили відремонтувати атракціони, які вийшли з ладу. Уже відреставрували давно знайомі ковельчанам “Олені” та “Кораблик”, - розповідає Сергій Герасимчук, який уже понад 20 років займається тут підприємницькою діяльністю.

Каже, що так вирішили підтримати теперішнього керівника. Багато зробили власними руками. Ще мають чимало планів. На черзі — аквадром. Його теж хочуть повністю оновити, замінити старі сходи, реставрувати ванну та запустити човники, аби запропонувати дітворі водні атракціони.

Нещодавно завезли ще один батут, який теж займе своє місце і служитиме маленьким відвідувачам. Щоправда, їх тепер не багато. Сергій каже, що є чимало причин — це, звісно карантин, відсутність транспорту, погодні умови, люди стали обережнішими, та й фінансові проблеми даються взнаки.

- Але ми не зупиняємось, працюємо своєю невеликою командою. І чекаємо, що тут стане людно. Хочеться, щоб діти зі своїми батьками мали можливість гарно провести час, - додає Святослав Мартинюк.

Разом з тим запрошує інших підприємців, небайдужих ковельчан долучитись до хорошої справи та допомогти у розвитку цієї зони відпочинку у міському парку.


#МіськийПарк

Коментарі

Читайте також

Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку

Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку
У режимі прямої відеотрансляції у Ковелі обговорили допрацьований проєкт реконструкції парку культури імені Лесі Українки та центральної площі. Переглянути відеозапис громадських слухань можна на каналі YouTube.