1. Головна
  2. Новини
  3. Ряд світлофорів у Ковелі обладнають стрілками зеленого кольору

Ряд світлофорів у Ковелі обладнають стрілками зеленого кольору

Рішення про додаткове облаштування світлофорних об’єктів було прийняте сьогодні, 11 червня, на черговому засіданні виконкому.

Прийняття цього документу було зумовлене необхідністю збільшення пропускної здатності перехресть, забезпечення відсутності заторів при інтенсивному русі. Крім того, з відповідним листом до міської влади звернулись і представники Відділу організації несення служби в м.Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області.

У рішенні йдеться про те, що, відповідно до пункту 8.7 Правил дорожнього руху, Ковельське комунальне підприємство “Добробут” має забезпечити встановлення інформаційних табличок із стрілками зеленого кольору, що дозволяють рух транспортних засобів у вказаному напрямку з крайньої правої смуги, на світлофорах, призначених для регулювання руху транспортних засобів. Мова йде про перехрестя вулиць Сагайдачного-Театральна, Незалежності-Театральна, Незалежності-Шевченка.


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам

Педагоги та учні ЗЗСО №12 висловлюють вдячність міській владі, проектантам та будівельникам
Сучасні вбиральні, душові куточки поблизу спортзалу, нова сантехніка і обладнання, бойлери для гарячого водопостачання створюватимуть комфорт та належні умови для навчання і роботи всіх учасників освітнього процесу.