1. Головна
  2. Новини
  3. Ще шестеро ковельчан отримали позитивні результати тестів на COVID-19

Ще шестеро ковельчан отримали позитивні результати тестів на COVID-19

Головний державний санітарний лікар області інформує, що за останню добу на Волині зареєстровано 52 нових випадки захворювання на COVID-19, з них - 3 у дітей та 5 у медичних працівників.

Нові випадки виявлено: Володимир-Волинський район – 12, Камінь-Каширський район – 8, Маневицький район – 8, м.Ковель – 6, м. Луцьк – 5, Луцький район – 3, Любешівський район – 5, Ківерцівський район – 2, по одному випадку у Любомльському, Ратнівському, Старовижівському районах.

Одужало за добу 20 осіб, в тому числі 2 дитини та 4 медичних працівники. Один випадок хвороби завершився летально (померла мешканка Камінь-Каширського району).

Загалом станом на 10.00 11 червня в області зареєстровано 1266 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них 87 у дітей та 241 у медичних працівників. Одужало 331 особа, з них 28 дітей та 72 медичних працівники. 38 випадків хвороби завершились летально, в тому числі померло 2 медичних працівники.

За весь період спостереження коронавірусна хвороба виявлена:

м.Ковель – 205 випадків, в тому числі 6 летальних;
Ковельський район – 21 випадок, в тому числі 1 летальний.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції
Ковель до другого етапу виходу з карантину не готовий. Тому відкриття дитсадків, відновлення пасажирських перевезень знову доведеться відкласти, - наголошує міський голова Олег Кіндер.

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла

У Ковелі - 20 нових випадків коронавірусу, у Ковельському районі - 7. Одна людина померла
За даними Волинського обласного лабораторного центру за останню добу на Волині зареєстровано 101 новий випадок захворювання на COVID-19. Найбільше у Володимир-Волинському районі та Ковелі.