1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський підприємець отримав відзнаку за благодійну діяльність та допомогу бійцям

Ковельський підприємець отримав відзнаку за благодійну діяльність та допомогу бійцям

Ковельчанину, члену виконкому, директору ТОВ “Юкон-Продтрейд” Юрію Семенюку вручили відзнаку за волонтерську діяльність та постійну допомогу бійцям на передовій. Про це повідомляється на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Подяку командира військової частини А-0666 та медаль 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, в якій проходять службу ковельчани, на засіданні виконкому вручив міський голова Олег Кіндер.

Він зазначив, що підприємець постійно веде благодійну й волонтерську діяльність, яку не афішує, безкорисливо робить хороші справи.

На ім’я міського голови надійшов також лист, в якому розповіли, що Юрій Володимирович — один з тих, хто підтримує військових, і попросили при нагоді передати йому нагороду.

- Командування та особовий склад військової частини А-0666 висловлює Вам слова щирої вдячності за активну життєву позицію, патріотизм, турботу та безкорисну допомогу військовослужбовцям 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, які виконують бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Маємо надію на те, що та підтримка, яку ви надаєте нашим солдатам не тільки матеріально, а ще й морально зміцнить дух та сили воїнів та пришвидшить нашу спільну перемогу,
- зауважує командир військової частини А-0666, полковник М.Марченко у Подяці, адресованій Юрію Семенюку.
#ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також