1. Головна
  2. Новини
  3. У двох селах Ковельського району піротехніки знешкодили боєприпаси

У двох селах Ковельського району піротехніки знешкодили боєприпаси

11 червня співробітники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Волинській області знешкодили 10 боєприпасів, виявлених населенням на території Ковельського та Старовижівського районів. Повідомляє пресслужба рятувальників.

Піротехніки працювали у Ковельському районі: на відкритій території біля села Дубове вони виявили 5 артилерійських снарядів калібру 152 мм та мінометну міну калібру 82 мм; поблизу водойми у селі Любитів вилучено 3 авіабомби ФАБ-50.

Напередодні мешканець села Смідин Старовижівського району під час роботи у полі натрапив на підозрілий предмет. Тож піротехніки, які прибули за викликом, з’ясували, що це артилерійський снаряд калібру 76 мм. Усі боєприпаси знищені шляхом підриву у спеціально відведених місцях.
#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Рятувальники нагадують ковельчанам про безпеку на водоймах

Рятувальники нагадують ковельчанам про безпеку на водоймах
На території м. Ковеля та Ковельського району визначено лише два місця для відпочинку на воді: міський пляж на р. Турія (в районі мосту по вул. Незалежності) та озеро Ухо в с. Уховецьк (зі сторони дитячого табору відпочинку «Оберіг»).

Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки

Напередодні свята Трійці у храмах Ковеля рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки
З метою запобігання пожежам під час богослужінь фахівці цивільного захисту перевірили стан справності засобів пожежогасіння та електричних пристроїв, провели інструктаж священнослужителів.