1. Головна
  2. Новини
  3. Розповіли деталі летального випадку від коронавірусу в Ковелі

Розповіли деталі летального випадку від коронавірусу в Ковелі

Розповіли деталі двох летальних випадків від коронавірусу, що трапилися на Волині за останню добу. Про це йшлося у п’ятницю, 12 червня, під час брифінгу в ОДА, - пише ВолиньРоst.

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко розповіла, що за останню добу на Волині зареєстрували 47 нових випадків захворювання на COVID-19. Два випадки хвороби завершились летально (Ковель та Камінь-Каширський район). На сьогодні Волинь – на 4-му місці за рівнем захворюваності в Україні.

Помер 60-річний мешканець села Хотешів, що проходив лікування в гематологічному відділенні обласної лікарні. Його перевели в інфекційне відділення, де 11 червня чоловік помер. Мав супутні хронічні та онкологічні захворювання.

Другий летальний випадок трапився в Ковелі. Відійшла у вічність 71-річна жінка, яка захворіла 24 травня і лікувалась амбулаторно. За словами Янко, волинянка мала серйозне онкозахворювання. Померла вдома.

#Коронавірус

Коментарі

Читайте також

Спалах коронавірусу на швейній фабриці у Ковелі ліквідовано, одужали прихожани Михайлівської церкви

Спалах коронавірусу на швейній фабриці у Ковелі ліквідовано, одужали прихожани Михайлівської церкви
Про стан епідемічної ситуації в місті на черговому засіданні виконавчого комітету розповіла завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр.