1. Головна
  2. Новини
  3. Спалах коронавірусу на швейній фабриці у Ковелі ліквідовано, одужали прихожани Михайлівської церкви

Спалах коронавірусу на швейній фабриці у Ковелі ліквідовано, одужали прихожани Михайлівської церкви

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі під час засідання виконкому інформувала завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вона повідомила, що в останні дні було зроблено велику кількість тестів. Допомогу Волині надали спеціалісти з Тернополя.

На сьогодні у Ковелі та Ковельському районі зареєстровано 232 випадки Covid-19, з яких 209 - у місті.

Волинь знаходиться на сьомому місці по захворюваності в Україні, а Ковель — на другому в області, на першому — Володимир-Волинський.

Загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення перевищує норму у понад чотири рази і становить 46,9 осіб (потрібно менше 12-ти). Зважаючи на це, послаблювати каранитинні заходи у місті не можна.

Разом з тим, є й приємні новини. Збільшилось число тих, хто одужав. Їх у місті налічується 81, за останню добу — 48. Також не підтвердилось 157 підозр. Ліквідовано спалах на швейній фабриці, одужали уже прихожани Михайлівської церкви.

Втім, хворіє багато медиків. Covid-19 виявили у 54 працівників МТМО (43- медперсонал та 11 - представники адміністрації). 11 осіб подолали недугу.

Також Людмила Маляр зазначила, що спостерігається зменшення кількості підозр. Якщо на минулому тижні їх фіксували 29-30 щодоби, то вчора — 15.

Як повідомила начальник відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська, на лікуванні в Ковельській ЦРЛ кількість пацієнтів - хворих та з підозрою на Covid-19 теж дещо зменшилась - з 48 до 42 осіб. 130 містян амбулаторно проходять курс терапії і перебувають під спостереженням. Тож інфекційне та інші відділення — хірургічне, терапевтичне та реанімаційне, які переобладнані для прийому хворих на коронавірус, справляються зі своєю задачею.

Щодо ІФА тестування, то заклад планує його розпочати на наступному тижні. Нині виникла проблема з реагентами. Як тільки вдасться їх закупити, то МТМО готове до цього виду дослідження, що значно розвантажить обласну лабораторію, куди нині відправляють аналізи для проведення ПЛР-тестів, та допоможе контролювати стан захворюваності в місті.


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції

Ковельчани знехтували правилами безпеки у час високої загрози поширення коронавірусної інфекції
Ковель до другого етапу виходу з карантину не готовий. Тому відкриття дитсадків, відновлення пасажирських перевезень знову доведеться відкласти, - наголошує міський голова Олег Кіндер.