1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу

У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу

У Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки ведеться капітальний ремонт спортивного залу. На це в місцевому бюджеті передбачили майже півтора мільйона гривень. Повідомляють на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Міська влада оперативно зреагувала на звернення батьківського активу та адміністрації закладу щодо включення приміщення до переліку об’єктів нинішнього року, які потребують модернізації.

Тут вже утеплено стіни, замінено вікна та двері. Планується встановити новенькі шведські стінки, покласти спеціальний спортивний лінолеум, пофарбувати стіни в яскраві кольори. Зал набуде сучасного дизайну, стане комфортним і затишним.

- Дуже приємно, що представники міської влади та батьки цікавляться, як проходять роботи, який вигляд матиме приміщення у майбутньому. Ми вдячні міському голові Олегу Олексійовичу Кіндеру, його заступнику Ігорю Ярославовичу Прокопіву та начальнику управління освіти Віктору Васильовичу Бичковському за розуміння, підтримку. Тепер наші діти матимуть можливість займатись у гарному і добре обладнаному залі, - не приховуючи радісних емоцій каже директор гімназії Олена Вальчук.

Сподіваємось, що першого вересня будуть приємно подивовані гімназисти, коли побачать повністю оновлений спортзал. А поки у будівельників - попереду ще чимало роботи. Проте вони запевняють, що об’єкт здадуть вчасно.


#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО

У Ковелі  працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО
Навчальні заклади, які прийматимуть випускників, забезпечені безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами, антисептиками. Випускники повинні мати при собі захисні маски та рукавички.

Засуджені у Ковельській колонії здобувають робітничі професії за різними спеціальностями

Засуджені у Ковельській колонії здобувають робітничі професії за різними спеціальностями
Нині за державним замовленням навчається 13 учнів за фахом «Слюсар з механоскладальних робіт; свердлувальник». 24 юнаки є учнями загальноосвітньої школи, що діє при установі.