Терміново потребує допомоги дівчина з Ковеля: прогресує злоякісна пухлина мозку

Альона Денисюк із Ковеля просить допомоги небайдужих – у неї рік тому виявили пухлину головного мозку. Лікування, хіміотерапії дали певний результат, але два тижні тому в дівчини почались приступи – стався рецидив, пухлина дуже агресивна та швидко росте. Аби її зупинити, є надія на лише один препарат. Проте, він дороговартісний. Сім’ї необхідно орієнтовно 300 тисяч гривень.

Альона Денисюк з дитинства займалась танцями. Наразі вона просить про допомогу в своєму інстаграмі із підписом “Борюсь за життя. Принцеса хоче жити. Гліобластома – 4g”.

Дівчина розповідає, що задля зупинки росту пухлини необхідна ще одна хімія, одне дозування (500 мл) якої коштує 54 700 гривень. За її словами, надія лише на один препарат.

https://www.instagram.com

- Він повинен зупинити пухлину і дати надію на щасливе майбутнє!!! Препарат дуже дорогий, моя сім’я потребує Вашої допомоги. Сума збору – орієнтовно 300 тисяч гривень. Я готова боротись, але мені потрібна Ваша допомога. Хто може коштами, хто молитвою... Я буду рада будь-якій допомозі. Я щиро вірю в те, що добро повернеться Вам в рази більше, – звертається вона до небайдужих.Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку (гривня):

5168 7574 1251 2453 Денисюк Альона Романівна


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

Вийшла друком книга Ніни Горик «Іван Омелянюк: життя за двох»

Вийшла друком книга Ніни Горик «Іван Омелянюк: життя за двох»
Біографічна повість, вшанування брата Івана Омелянюка-старшого, розстріляного у 1941 році в Ковельській в'язниці за любов до України, та історія життя Івана Омелянюка-молодшого - Почесного громадянина Ковеля.

У Ковелі збирають кошти на лікування підлітка, який постраждав від удару струмом на залізниці

У Ковелі збирають кошти на лікування підлітка, який постраждав від удару струмом на залізниці
15-річному Вові Потерусі уже зробили кілька операцій, проте стан хлопчика вкрай важкий. У сім'ї виховується четверо дітей, тож рідним необхідна фінансова допомога, аби врятувати життя сину.

Благодійний фонд Степана Івахіва передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень

Благодійний фонд Степана Івахіва  передав Ковельському МТМО апарат штучної вентиляції легень
Його використовуватимуть стаціонарно, для підтримки пацієнта під час транспортування, в домашніх умовах. Апарат може застосовуватися для хворих різного віку.