1. Головна
  2. Новини
  3. Терміново потребує допомоги дівчина з Ковеля: прогресує злоякісна пухлина мозку

Терміново потребує допомоги дівчина з Ковеля: прогресує злоякісна пухлина мозку

Альона Денисюк із Ковеля просить допомоги небайдужих – у неї рік тому виявили пухлину головного мозку. Лікування, хіміотерапії дали певний результат, але два тижні тому в дівчини почались приступи – стався рецидив, пухлина дуже агресивна та швидко росте. Аби її зупинити, є надія на лише один препарат. Проте, він дороговартісний. Сім’ї необхідно орієнтовно 300 тисяч гривень.

Альона Денисюк з дитинства займалась танцями. Наразі вона просить про допомогу в своєму інстаграмі із підписом “Борюсь за життя. Принцеса хоче жити. Гліобластома – 4g”.

Дівчина розповідає, що задля зупинки росту пухлини необхідна ще одна хімія, одне дозування (500 мл) якої коштує 54 700 гривень. За її словами, надія лише на один препарат.

https://www.instagram.com

- Він повинен зупинити пухлину і дати надію на щасливе майбутнє!!! Препарат дуже дорогий, моя сім’я потребує Вашої допомоги. Сума збору – орієнтовно 300 тисяч гривень. Я готова боротись, але мені потрібна Ваша допомога. Хто може коштами, хто молитвою... Я буду рада будь-якій допомозі. Я щиро вірю в те, що добро повернеться Вам в рази більше, – звертається вона до небайдужих.Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку (гривня):

5168 7574 1251 2453 Денисюк Альона Романівна


#Благодійність

Коментарі

Читайте також

Вийшла друком книга Ніни Горик «Іван Омелянюк: життя за двох»

Вийшла друком книга Ніни Горик «Іван Омелянюк: життя за двох»
Біографічна повість, вшанування брата Івана Омелянюка-старшого, розстріляного у 1941 році в Ковельській в'язниці за любов до України, та історія життя Івана Омелянюка-молодшого - Почесного громадянина Ковеля.

У Ковелі збирають кошти на лікування підлітка, який постраждав від удару струмом на залізниці

У Ковелі збирають кошти на лікування підлітка, який постраждав від удару струмом на залізниці
15-річному Вові Потерусі уже зробили кілька операцій, проте стан хлопчика вкрай важкий. У сім'ї виховується четверо дітей, тож рідним необхідна фінансова допомога, аби врятувати життя сину.