1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники вкотре нагадують: будьте обережні під час відпочинку на воді!

Ковельські рятувальники вкотре нагадують: будьте обережні під час відпочинку на воді!

Згідно статистики Державної служби України з надзвичайних ситуацій – в Україні зареєстровано вже більше сотні утоплень з початку червня 2020 року. Ці показники лише упродовж прийдешніх вихідних можуть значно зрости, адже тепла погода сприяє тому, що більшість часу громадяни прагнуть відпочити саме біля водойм. Попри моторошну статистику, люди відпочивають у невизначених для купання місцях і часто нехтують елементарними правилами безпеки.

Найбільше прикро, коли учасниками трагічних випадків стають діти.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді, є саме: недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі залишають їх без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

Тож, зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Ковельський МРВ У ДСНС України у Волинській області застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки!#Рятувальники #Безпека

Коментарі

Читайте також