1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі обиратимуть нових директорів чотирьох навчальних закладів, які змінять свої назви

У Ковелі обиратимуть нових директорів чотирьох навчальних закладів, які змінять свої назви

На чергову сесію Ковельської міської ради внесено проєкти рішень про перейменування навчальних закладів та затвердження нових редакцій їхніх статутів, а також про проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та затвердження Положення про конкурс.

Йдеться про ЗОШ №10 (нині її очолює Світлана Шворак), спеціалізовану школу імені Лесі Українки №3 (директор Галина Власюк), навчально-виховний комплекс №13 (директор Сергій Філіпчук) та міську гімназію імені Олени Пчілки, директором якої нині є Олена Вальчук.

Усі ці чотири навчальних заклади загальної середньої освіти згідно з нормами нового законодавства України стануть ліцеями.

Конкурс на посади директорів планують провести у серпні 2020 року. Строкові трудові договори (контракти) з директорами названих шкіл закінчуються 31 серпня. Тож з нового навчального року чотири ковельські ліцеї матимуть нових керівників.

Нагадаємо, що починаючи з 2018 року в Україні директори шкіл приймаються на посади на конкурсній основі. Вони матимуть право очолювати заклад лише дві каденції, по 6 років кожна.

Подавати свою кандидатуру на посаду керівника втретє у той же заклад закон не дозволяє. Колишній директор зможе лишитися в цій же школі на іншій посаді або ж претендувати на посаду керівника в іншому навчальному закладі. Якщо директором школи буде обрано людину, яка до цього не була керівником навчального закладу, контракт з ним укладатимуть лише на 2 роки.

З календарним планом проведення конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти м. Ковеля можна буде ознайомитись на сайті міської ради після прийняття відповідних рішень депутатами на сесії, яка відбудеться 25 червня.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу

У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу
Міська влада оперативно зреагувала на звернення батьківського активу та адміністрації закладу щодо включення приміщення до переліку об’єктів, які потребують модернізації у нинішньому році.

У Ковелі працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО

У Ковелі  працюватимуть 5 пунктів проведення пробного ЗНО та 6 - основної сесії ЗНО
Навчальні заклади, які прийматимуть випускників, забезпечені безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами, антисептиками. Випускники повинні мати при собі захисні маски та рукавички.