1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельських гімназистів відзначили на Всеукраїнському конкурсі з англійської мови

Ковельських гімназистів відзначили на Всеукраїнському конкурсі з англійської мови

Канікули розпочалися, а гімназисти не припиняють радувати хорошими результатами у царині знань. Зокрема, підсумки Х Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» підтверджують їх досягнення в цьому змаганні та викликають відчуття гордості. Всі 58 учнів здобули сертифікати від оргкомітету конкурсу та відзначені призами. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Троє гімназистів - Марія Семерей, Олександр Омелянюк та Валентина Бобер отримали «Срібний сертифікат учасника».

Шестеро - Арсен Прадійчук, Діана Мазурик, Вікторія Сидорук, Володимир Старенько, Валерія Швець, Катерина Бірук нагороджені «Бронзовим сертифікатом учасника».

Сертифіката удостоєна також вчитель англійської мови Вікторія Гарбуз за організацію та проведення конкурсу в освітньому закладі.

Всеукраїнські змагання покликані розвивати інтерес до англійської мови та культури англомовних країн, підтримувати талановитих дітей, підвищувати кваліфікацію вчителів, формувати в учнів навички пізнавальної та творчої діяльності. Конкурс проходить безпосередньо в навчальних закладах в один і той же день в усіх регіонах і дає можливість учасникам змагатися, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

Навчальні заклади Ковеля забезпечені усім необхідним для проведення ЗНО в безпечних умовах

Навчальні заклади Ковеля забезпечені усім необхідним для проведення ЗНО в безпечних умовах
За кошти міського бюджету та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти придбано безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, антисептики, засоби індивідуального захисту.

У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу

У Ковельській міській гімназії триває капітальний ремонт спортзалу
Міська влада оперативно зреагувала на звернення батьківського активу та адміністрації закладу щодо включення приміщення до переліку об’єктів, які потребують модернізації у нинішньому році.