1. Головна
  2. Новини
  3. Юні ковельчанки стали переможницями обласного конкурсу художньої вишивки

Юні ковельчанки стали переможницями обласного конкурсу художньої вишивки

Упродовж травня-червня 2020 року на базі обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено онлайн виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Повідомляють на сторінці Ковельської міської станції юних техніків у Фейсбук.

За результатами обласної виставки в номінації художня вишивка І місце посіли юні ковельчанки Романюк Катерина та Тимошик Діана, вихованки гуртка «Фантазія» закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 11 м. Ковеля», за роботу «Прадавні наші шви». Представлені вишиті рушники виконані в техніці занизування. За основу взято старовинні узори волинської вишивки з книги Олени Пчілки «Українські узори».

Вітаємо переможниць та їх наставника – керівника гуртка «Фантазія» Тамару Хавіну!

Саме ці роботи ковельчанок представлятимуть волинську вишивку в Києві. Бажаємо перемоги у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»!

#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі оголошено конкурс на посади директорів ліцеїв

У Ковелі оголошено конкурс на посади директорів ліцеїв
Цьогоріч закінчуються трудові договори з чотирма керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста (нагадаємо, що сесія міської ради прийняла рішення про перейменування міської гімназії, СШ №3, НВК №13 та ЗОШ №10, які відтепер є ліцеями).