1. Головна
  2. Новини
  3. Призначили нового керівника Ковельського лісового господарства

Призначили нового керівника Ковельського лісового господарства

Наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України директором ДП «Ковельське ЛГ» 2 липня призначено Віктора Данилюка. Повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Віктор Петрович Данилюк – уродженець м. Ковеля. Має повну вищу освіту – закінчив Державний лісотехнічний університет України у 1999 році за спеціальністю «Лісове господарство».

Трудову діяльність розпочав у Ковельському держлісгоспі у 2000 році інженером з реалізації, згодом був переведений на посаду інженера зовнішньоекономічної діяльності. Займав посади провідного інженера з реалізації, головного інженера ДП «Ковельське лісове господарство». З грудня 2012 року виконував обов’язки та з березня 2013 року призначений за контрактом на посаду директора державного підприємства «Городоцьке лісове господарство».

Під час представлення нового керівника перед колективом начальник управління Олександр Кватирко висловив сподівання на те, що менеджерські здібності Віктора Данилюка сприятимуть подальшому розвитку стратегічно важливого лісгоспу.#Лісівники

Коментарі

Читайте також