1. Головна
  2. Новини
  3. 3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка

Сьогодні - день народження Почесного громадянина міста Ковеля Івана Васильовича Омелянюка. Про це повідомляють на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

З особистим святом телефоном його привітав міський голова Олег Кіндер, який подякував за добрі справи для ковельчан і міста, щире вболівання за його розвиток, громадську активність і побажав всіляких гараздів.

Іван Омелянюк народився 3 липня 1942 року в селі Підсинівка Старовижівського району. Нині мешкає у Києві, але його серце тут - на рідній Волині.

За плечима цієї мудрої, небайдужої і скромної людини – достойно прожиті роки. Його знають як успішного підприємця, фахівця-радіоелектроніка, доброчинця і патріота.

У 2008 році Іван Васильович створив благодійний фонд «Майбутнє Волині». Понад 200 учнів стали його стипендіатами. За кошти фонду споруджено у Ковелі меморіальну стелу «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору». Матеріальну допомогу отримують кращі спортсмени Ковеля, спортсмени-інваліди, спортивні школи та організації. Значна частина коштів спрямовується на лікування та реабілітацію важкохворих ковельчан, на підтримку Ковельської філії «Союзу українок», літературознавців рідного краю.

Нещодавно за гроші фонду придбано і передано Ковельському МТМО сучасний пересувний рентгенівський апарат, якого у час нинішньої пандемії потребують лікарі при діагностуванні пневмонії.

Про Івана Омелянюка найкраще говорять його вчинки. Багато волинян відчувають підтримку цієї прекрасної людини, яка досягла вагомих успіхів у житті і знаходить час та можливість допомагати іншим, тим, хто цього потребує.

Міцного здоров'я та Божого благословення на многі літа Вам, Іване Васильовичу!


#Благодійність #ДеньНародження

Коментарі

Читайте також

Терміново потребує допомоги дівчина з Ковеля: прогресує злоякісна пухлина мозку

Терміново потребує допомоги дівчина з Ковеля: прогресує злоякісна пухлина мозку
У Альони Денисюк рік тому виявили пухлину головного мозку. Лікування, хіміотерапії дали певний результат, але два тижні тому стався рецидив. Усіх небайдужих просять допомогти.