1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам’ять воїнів, які визволяли місто від нацистів

У Ковелі вшанували пам’ять воїнів, які визволяли місто від нацистів

6 липня 1944 року стало історичною датою для нашого міста. В цей день Ковель було звільнено від нацистських загарбників. Минуло 76 років з того часу, як на нашій землі стихли розриви снарядів та полум’я пожеж, але до нині не згасає пам’ять про героїзм солдатів, які на собі відчули пекельний тягар війни, усі її болі і втрати.

Сьогодні на Меморіал Слави прийшли міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, керуючий справами виконкому Володимир Бойко, освітяни, громадські активісти, аби вклонитись подвигу мужніх оборонців Ковеля. Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять полеглих і поклали квіти до Вічного вогню.

Ми не маємо права забувати героїчне минуле. Адже надто високу ціну заплачено за свободу і мир. 15 тисяч визволителів Ковеля полягли в боях під час Другої світової війни. Загинуло 9 тисяч мирного населення. Бої тривали кілька місяців, починаючи з березня.

Традиційно у ці липневі дні, ковельчани з вдячністю згадують всіх, хто боронив Ковель від ворога, творив його історію, збагачував традиції, розбудовував. Збиралися громадою і разом відзначали найбільші свята – День Ковеля і День його визволення. Цьогоріч такого формату ми дозволити собі не можемо. І на це священне місце мешканці міста ідуть нечисельними товариствами або поодинці. Бо небайдужі і пам’ятають…


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також

З днем міста та днем визволення Ковеля вітає міський голова Олег Кіндер

З днем міста та днем визволення Ковеля вітає міський голова Олег Кіндер
Традиційно День визволення та День міста ми відзначали разом. Це були найяскравіші свята громади. Цьогоріч у зв’язку з пандемією заходи відмінено. Але 6 липня кожен з нас може підійти до Вічного вогню на меморіалі Слави і вклонитись подвигу визволителів.

У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед людей з особливими потребами

У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед  людей з особливими потребами
У яких видах спорту змагалися і хто переміг - розповіла прес-секретар громадської організації Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" Ольга Яренчук.