1. Головна
  2. Новини
  3. З днем міста та днем визволення Ковеля вітає міський голова Олег Кіндер

З днем міста та днем визволення Ковеля вітає міський голова Олег Кіндер

Напередодні Дня визволення рідного міста від нацистських загарбників, яке ми відзначаємо 6 липня, прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання.

Ковель був окупований понад 3 роки та зруйнований майже вщент. 15 тисяч воїнів полягли в боях за його звільнення. Загинуло 9 тисяч мирного населення. 127 днів і ночей тривали бої за наше місто. Супротивник прагнув будь-якою ціною втримати місто над Турією.

Спливатимуть роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців. Вони будуть прикладом для молодих бійців, котрим випала нелегка доля сьогодні боронити свою державу від ворога.

Повоєнне літочислення Ковеля починалось фактично з попелищ і руїн. Великі матеріальні втрати доповнювалися численними людськими жертвами. В таких умовах потрібно було розпочинати відбудову економіки та соціальної сфери.

Сьогодні ми бачимо інший Ковель. З кожним роком місто стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура.

Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з Вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій, покращення добробуту містян.

Шановні ковельчани! Бажаю усім гарного настрою, добра і благополуччя. Миру та щастя зичу кожній домівці, кожній сім’ї, кожному з вас!

Традиційно День визволення та День міста ми відзначали разом. Це були найяскравіші свята громади.

Цьогоріч у зв’язку з пандемією міською радою прийнято рішення про відміну заходів з нагоди Дня Ковеля.

Але 6 липня кожен з нас може підійти до Вічного вогню на меморіалі Слави і вклонитись подвигу наших визволителів.

Нехай і надалі нас об’єднує любов і небайдужість до рідного міста.

Зі святом вас, дорогі ковельчани!

З любов’ю та повагою -
міський голова Олег Кіндер

#ДеньМістаКовеля

Коментарі

Читайте також

У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед людей з особливими потребами

У Ковелі провели фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед  людей з особливими потребами
У яких видах спорту змагалися і хто переміг - розповіла прес-секретар громадської організації Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" Ольга Яренчук.

Показ дитячих вечірніх суконь та бульбашкове шоу: як відзначили День міста маленькі ковельчани

Показ дитячих вечірніх суконь та бульбашкове шоу: як відзначили День міста маленькі ковельчани
Святкове дійство підготували для малечі та їхніх батьків креативне Event-агентство "Chocolate" спільно з дизайнерською студією брендового дитячого одягу "My Angel" за сприяння міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.