1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ліквідовують наслідки підтоплень житлових будинків

У Ковелі ліквідовують наслідки підтоплень житлових будинків

Зливи, які пройшли останнім часом, додали клопотів ковельчанам. Чимало обійсть нині потерпає від підтоплень. Міський голова Олег Кіндер дав доручення відповідним службам контролювати ситуацію, оперативно реагувати на звернення громадян та своєчасно надавати допомогу. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Фото ілюстративне

Як повідомив директор КП “Добробут “ Ігор Михалевич, ще з п’ятниці працівники підприємства задіяні на ліквідації наслідків підтоплень присадибних ділянок. Роботи не припинялись на вихідних, продовжуються вони і нині.

За його словами, особливо гострою є ця проблема для мешканців другого Ковеля, зокрема вулиці Богдана Хмельницького та провулку Фестивального, мікрорайону вулиць Липинського-Грибоєдова, вулиці Академіка Люльки, Цинкаловського. Там через проливний дощ підтопило подвір’я, городи та житлові будинки.

«Використовуємо всі наявні ресурси. Але одночасно неможливо все охопити, адже цілі вулиці звертаються за допомогою», - наголосив Ігор Михалевич.

Також надають допомогу і представники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області.

Останніми роками у місті прокладаються нові мережі водовідведення, розчищаються існуючі, що дає певний результат. У деяких мікрорайонах це дозволило понизити рівень води на 80 сантиметрів. Втім, коли опади є надто рясними, водовідвідні системи не справляються з ними.

#Підтоплення #Благоустрій

Коментарі

  • Людмила
    Ми самі викачувати, ще було б куди.
    Відповісти

Читайте також

Рівень води в Турії підвищився

Рівень води в Турії підвищився
За повідомленням Волинського обласного центру з гідрометеорології, найближчої доби на річках області очікується подальший ріст рівнів води через значні опади.