1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на вулиці Степана Бандери розпочали будівництво мереж водовідведення

У Ковелі на вулиці Степана Бандери розпочали будівництво мереж водовідведення

Міський голова Олег Кіндер оглянув хід робіт з облаштування системи водовідведення на вулиці Степана Бандери, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Наступним етапом стане реконструкція мережі на вулиці Павлова та будівництво нової - на Вітовського. На ці потреби місто загалом має спрямувати понад 4 мільйони гривень. Попередньо уже на Павлова та Вітовського прокладено господарсько-фекальну каналізацію.

Міський голова поспілкувався з Русланом Демчуком, керівником ТОВ “Волиньбудтех”, яка є головним підрядником з влаштування водовідведення.

Олег Олексійович зазначає, що питання ремонту дороги на вулицях, які ведуть до пологового будинку, вже давно турбує мешканців міста. Проте, розпочати модернізацію не вдавалось через зношені труби водовідведення.

- Ремонт затягнувся, бо крім асфальтування ведеться модернізація системи водовідведення. А це великий об’єм документації, чимало часу займають тендерні процедури. Але у Ковелі уже стало практикою при капітальному ремонті чи реконструкції — спочатку прокладати нові мережі, а лише тоді дорожнє полотно. Тим більше, що нинішнє літо вкотре продемонструвало, що проблема підтоплень нікуди не зникла і її потрібно вирішувати комплексно, - наголосив міський голова.

У нинішньому році буде проводитись й асфальтування вулиць. Кошти на це передбачені у місцевому бюджеті — 5, 7 мільйона гривень. Стільки ж має отримати Ковель на ці об’єкти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції.


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ліквідовують наслідки негоди

У Ковелі ліквідовують наслідки негоди
Через буревій у місті впало до десятка дерев у різних мікрорайонах. Одне з них - на лінію електропередач. Тож комунальникам довелось відключати вуличне освітлення.