1. Головна
  2. Новини
  3. Зеленський похвалив будівництво автошляху М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече

Зеленський похвалив будівництво автошляху М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече

Президент України Володимир Зеленський із робочим візитом перебуває на Волині. Глава держави приїхав в область 9 липня й спочатку проінспектував будівництво доріг. Повідомляє ВолиньРоst.

Зокрема, свій візит в область Зеленський почав з огляду автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), де тривають роботи на ділянці об’їзної дороги поблизу села Дачне Ківерцівського району.

Наразі повністю відремонтували 8 кілометрів цієї дороги, ще на 13 км дороги ремонтні роботи тривають. Обсяг фінансування цих робіт – майже 292 мільйони гривень.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков, повідомив Зеленському, що до кінця 2020 року роботи на об’їзній мають намір повністю завершити.

Голова волинської ОДА Юрій Погуляйко додав, що мають намір збудувати також в області 91 кілометрів місцевих та 47 кілометрів комунальних доріг. Тобто загалом до кінця року на Волині має з’явитися понад три сотні новозбудованих автошляхів. Зеленський назвав такий показник хорошим.


#РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

На автодорозі міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин ремонтують шляхопровід

На автодорозі міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин ремонтують шляхопровід
Водіїв закликають бути максимально уважними і обережними за кермом, дотримуватись правил дорожнього руху та тимчасових схем організації дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт.