1. Головна
  2. Новини
  3. Звільнилась з посади заступниця голови ОДА - куратор Ковеля та Ковельського району

Звільнилась з посади заступниця голови ОДА - куратор Ковеля та Ковельського району

Звільнилась з посади заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак, яка була куратором Ковеля та Ковельського району. Про це повідомляє Інформаційне агентство ВолиньPost, посилаючись на власні джерела. Інформацію підтвердили у пресслужбі ОДА.

Крім того, з посади звільнився і радник Погуляйка - Еміль Мікаїлов.

Зокрема, у коментарі виданню у пресслужбі ОДА повідомили, що посадовці пішли з посад за власним бажанням. Сьогодні, 10 липня, – у них останній робочий день. Натомість заяви про звільнення, за інформацією ОДА, вони подали задовго до візиту президента Володимира Зеленського на Волинь.

Зауважимо, що Тетяну Щербак, яка родом з Чернівецької області, призначили на цю посаду 28 лютого.

Згідно з розпорядженням Юрія Погуляйка, яким він поділив функціональні обов'язки між своїми заступниками, за Тетяною Щербак було закріплене здійснення координаційної діяльності за Камінь-Каширським, Ковельським, Любешівським, Старовижівським районами, містами Ковель та Нововолинськ.

Окрім того, згідно з цим же документом, Тетяна Щербак мала забезпечувати реалізацію на території області державної політики у сферах зовнішніх зносин та інвестиційної діяльності, туризму та рекреації, транспорту та зв'язку, містобудування та архітектури, земельних відносин, регіональної політики та децентралізації, державної соціальної політики, з питань освіти та науки, охорони здоров'я, роботи з дітьми, інформаційної політики та з питань цифрової трансформації.

Додамо також, що під час пандемії коронавірусу Тетяна Щербак стала одним з найпублічніших представників ОДА, рупором обласної влади щодо заходів, яких вживали в області, статистики захворюваності тощо, оскільки була спікером періодичних брифінгів на цю тему.

#Ковель

Коментарі

Читайте також

Голова ОДА «поділив» Волинь між своїми заступниками. Кому «дістався» Ковель?

Голова ОДА «поділив» Волинь між своїми заступниками. Кому «дістався» Ковель?
Юрій Погуляйко підписав розпорядження про розподіл функціональних обов'язків між головою, заступниками голови та керівником апарату Волинської обласної державної адміністрації.