1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани можуть надіслати звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців онлайн

Ковельчани можуть надіслати звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців онлайн

З 1 липня виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі Інтернет такі звернення:

– заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців – до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України;

– заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі – до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;

– заяву щодо зміни своєї виборчої адреси – до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;

– заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно – до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;

– заяву щодо виправлення неточностей у Реєстрі стосовно іншої особи – до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи;

– запит щодо змісту своїх персональних даних – до будь-якого органу ведення Реєстру;

– запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою – до будь-якого органу ведення Реєстру.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі Інтернет за підписом, прирівненим до власноручного підпису відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Звернення, надіслані з використанням мережі Інтернет, повинні містити адресу електронної пошти заявника на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

Водночас перевірити своє включення до Реєстру виборці можуть без жодних електронних підписів, лише маючи актуальну адресу електронної пошти. Це можна зробити на сайті www.drv.gov.ua у розділі «Кабінет виборця/ Перевірка включення», вказавши свої прізвище, ім’я та по батькові (згідно з даними паспорта), електрону пошту, виборчу адресу та надавши згоду на обробку персональних даних. Після натискання «Перевірити вказані дані» на вказану адресу електронної пошти надійде відповідне повідомлення.

При виникненні питань звертайтеся у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності, 73, кб. №112 (1-ий поверх) , тел.(03352) 61711.

Графік роботи: понеділок – четвер (08:00 – 17:15), п’ятниця (8:00 – 16:00), обідня перерва 12:00 – 13:00, субота, неділя – вихідні.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#РеєстрВиборців

Коментарі

Читайте також