1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан просять подавати пропозиції до програми відзначення Дня Незалежності

Ковельчан просять подавати пропозиції до програми відзначення Дня Незалежності

24 серпня головне державне свято — День Незалежності України. У Ковелі розпочато підготовку до його відзначення. Проте через карантинні вимоги змінено формат проведення заходів. Йдеться й про обмеження кількості їх учасників. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Обговорено питання підготовки програми свята.

24 серпня представники влади і громадськості покладуть квіти до монументів та вшанують пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну.

У центральній частині Ковеля працюватимуть тематичні фотозони, звучатимуть музичні та пісенні твори. У культурно-просвітницькому центрі буде розгорнуто художню виставку.

Напередодні молодь міста планує провести автопробіг з державною символікою та організувати перегляд кінофільму під відкритим небом.

У залежності від епідемічної ситуації, ближче до свята спланують мистецькі і спортивні заходи.

У День Державного Прапора та День Незалежності, 23-24 серпня, сподіваємось, що ковельчани традиційно вивісять головний символ держави на будівлях офісів, установ, підприємств та організацій, будинках, торгових закладах.

Нині розробляється положення про фотоконкурс, приурочений Незалежності України.

Формування святкової програми триває. Отож, запрошуємо ковельчан до 1 серпня подавати свої пропозиції у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю за адресою: вул. Незалежності, 73, кабінет 214 або за номером телефону: 6-17-26.


#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся патріотичний квест «Моє місто – частинка України» ВІДЕО

У Ковелі відбувся патріотичний  квест «Моє місто – частинка України» ВІДЕО
У пізнавально-розважальному заході взяли участь 10 молодіжних та 10 сімейних команд. Організатором квесту виступив благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині» за підтримки міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.