1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі виготовлені облікові документи на об’єкти культурної спадщини

У Ковелі виготовлені облікові документи на об’єкти культурної спадщини

Вчора працювала постійна комісія міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Заслухали на засіданні звіт про виконання програми збереження пам’ятників та об’єктів культурної спадщини на 2020 рік.

Головний спеціаліст відділу культури Ірина Горблюк повідомила, що загалом на її реалізацію передбачено 664 тисячі гривень, використано 146 тисяч. За ці кошти виготовлено облікову документацію (10 паспортів) на об’єкти культурної спадщини. Загалом таких у місті 45. З них 21 — пам’ятки історії, 24 — архітектури. Частину документів було оформлено раніше.

У нинішньому році кошти ще будуть спрямовані на ремонт пам’ятників - жертвам аварії на ЧАЕС та загиблим в Афганістані. До слова, роботи там уже розпочато.

Також займуться і оновленням фасаду будинку на вулиці Ветеранів, 16 та зроблять поточний ремонт на першому поверсі приміщення на Незалежності, 132. Ці споруди є пам’ятками архітектури місцевого значення.#ПамяткаАрхітектури #МіськийБюджет #Депутати

Коментарі

Читайте також