1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують збудувати автокемпінг, кафе, стоянку для спецтехніки

У Ковелі планують збудувати автокемпінг, кафе, стоянку для спецтехніки

У Ковелі планують збудувати об’єкти дорожнього сервісу (кафе, торговий заклад, офісні приміщення, автостоянка), а також будівлю та критий майданчик для зберігання та обслуговування автомобілів, майданчики для тимчасового зберігання вантажних та легкових автомобілів, спецтехніки. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівних документацій детального плану забудови територій по вулиці Володимирській, 137 та Варшавській, 7.

Громадські слухання планують провести 18 серпня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності,73 (2-й поверх).

Територія, на яку розроблено детальний план (вул. Володимирська, 137), знаходиться у південно-західній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану передбачена для розміщення об’єкту дорожнього сервісу та автостоянки.

Земельна ділянка, на яку розроблено містобудівну документацію, перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для розміщення і обслуговування кафе, влаштування стоянки, автокемпінгу, зони відпочинку і має площу 0,44 га.

В межах проектної ділянки пропонується провести реконструкцію існуючої будівлі кафе з метою облаштування кафе з торговим закладом та офісними і адміністративно-побутовими приміщеннями, розмістити криті майданчики для відпочинку та майданчики для тимчасового зберігання автомобілів. Площа забудови складатиме 880,0 кв.м, площа мощення – 2200,0 кв.м, площа озеленення – 1320,0 кв.м.

Територія, на яку розроблено детальний план (вул. Варшавська,7), знаходиться у західній частині міста Ковеля, поруч з територією ПАТ «Ковельсільмаш» в межах південно-західного промислового району міста.

Генеральним планом ці території по вул. Варшавській віднесені до виробничих. Земельна ділянка, яку сформовано містобудівною документацією, перебуває у комунальній власності і має площу 0,9423 га.

В межах проектної ділянки пропонується розмістити критий майданчик для зберігання автомобілів, будівлю для зберігання та обслуговування автомобілів, майданчики для тимчасового зберігання вантажних та легкових автомобілів, спецтехніки. Площа забудови складатиме 6125,0 кв.м, площа мощення – 2356,0 кв.м, площа озеленення – 942,0 кв.м.

Містобудівна документація «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Володимирській, 137 в місті Ковелі Волинської області» - СКАЧАТИ

Містобудівна документація «Детальний план території розміщення будівель і споруд автомобільного транспорту по вулиці Варшавській, 7 в місті Ковелі Волинської області» - СКАЧАТИ


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також