1. Головна
 2. Новини
 3. Цьогоріч у Ковелі 61 випускник закінчив школу з відзнакою

Цьогоріч у Ковелі 61 випускник закінчив школу з відзнакою

Цього року 366 випускників міста Ковеля закінчили навчальний рік. У скарбничці одинадцятикласників 61 медаль: 46 золотих та 15 срібних. (Минулого року у Ковелі медалі за успішне навчання отримали 52 випускника: 38 золотих, 14 срібних).

Особливо варто відзначити ліцей № 7. Цьогоріч випускники школи отримали найбільше нагород - 12. Зокрема 2 срібних та 10 золотих.

Чудовий результат також продемонстрували вихованці спеціалізованої школи № 3 – 11 медалей: 3 срібних та 8 золотих.

На третьому місці за кількістю відзнак - учні ліцею № 1: 4 срібних та 5 золотих.

НВК № 13 має семеро медалістів, п'ятеро з них - здобули у навчанні "золото", троє - "срібло".

Міську гімназію цього навчального року з відзнаками закінчили п'ятеро старшокласників, отримавши одну срібну медаль та 4 золотих.

По чотири медалі отримали випускники ЗОШ №10 (2 срібних та 2 золотих), ЗЗСО №8 та №12 (по 4 золотих).

Три відзнаки здобули випускники ліцею №11 (1 - срібна та 2 - золотих). По одному "золотому" медалісту цьогоріч у ЗЗСО №2 та №5.

Як повідомив начальник управління освіти м. Ковеля Віктор Бичковський, свої заслужені нагороди випускники отримають у навчальних закладах. Враховуючи карантинні обмеження, прийняли рішення передати медалі безпосередньо у школи.

Віктор Васильович зауважив, що цьогоріч вперше за багато років усі навчальні заклади І-ІІІ ступеня мають медалістів.

Зазначимо, що два заклади загальної середньої освіти м. Ковеля - №6 та №9, є дев'ятирічками (І-ІІ ступеня).


#Освіта

Коментарі

 • ЛЮДА
  А скільки з тих медалістів мають по 200 балів з зно
  Відповісти
  • Золота медалістка
   Як золота медаль стосується 200 балів з ЗНО?
   Відповісти
 • Світлана
  Порадійте за дітей! Вони важко працювали, і отримали нагороду, яка крім морального задоволення нічого не дає при вступі. Повірте, що їх вступних балів достатньо для найкращих вищих закладів.
  Відповісти
 • Людмила
  Медаль свідчить про високий інтелект дитини і велику працелюбність.А далі-як пощастить в житті.Моя дитина мала золоту медаль,отримала 200 балів з одного предмета і 194-196 з інших,що давало змогу вступити в любий університет,який вибрала.Заоаз успішно закінчує університет,йде на червоний диплом.Але без праці,розуму і наполегливості нічого б цього не було.Ніде ні за що не платила.
  Відповісти
 • Міла
  А які критерії нагородження золотою медаллю?
  Відповісти
  • Освітянка
   Золотою медаллю нагороджуються випускники закладів освіти, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання).
   Відповісти

Читайте також