Центр соціальних служб дякує ковельчанам за допомогу

Під опікою Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ще є чимало сімей, які потребують допомоги. Тому завжди доречною є благодійна підтримка малозабезпечених та багатодітних родин.

Працівники Центру щиро дякують меценатам і волонтерам, які допомагають місцевим сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

- Любі ковельчани! Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякую Вам! Завдяки спільним зусиллям ми допомагаємо сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах та виховують неповнолітніх дітей! Можливо, для когось, це дрібниця. Проте для малечі - велика радість мати хороше взуття, одяг та іграшки! Для батьків, суттєва допомога у скрутну хвилину, - зауважила у дописі на сторінці міського центру соціальних служб його директор Інна Третяк.

#Благодійність #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка
Міський голова Олег Кіндер привітав його з особистим святом, подякував за доброчинну діяльність на благо ковельчан і міста. Нагадаємо, Іван Омелянюк є засновником Благодійного фонду «Майбутня Волинь - Україна».