1. Головна
  2. Новини
  3. Центр соціальних служб дякує ковельчанам за допомогу

Центр соціальних служб дякує ковельчанам за допомогу

Під опікою Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ще є чимало сімей, які потребують допомоги. Тому завжди доречною є благодійна підтримка малозабезпечених та багатодітних родин.

Працівники Центру щиро дякують меценатам і волонтерам, які допомагають місцевим сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

- Любі ковельчани! Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякую Вам! Завдяки спільним зусиллям ми допомагаємо сім'ям, що опинились у складних життєвих обставинах та виховують неповнолітніх дітей! Можливо, для когось, це дрібниця. Проте для малечі - велика радість мати хороше взуття, одяг та іграшки! Для батьків, суттєва допомога у скрутну хвилину, - зауважила у дописі на сторінці міського центру соціальних служб його директор Інна Третяк.

#Благодійність #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка

3 липня - день народження у Почесного громадянина міста Ковеля Івана Омелянюка
Міський голова Олег Кіндер привітав його з особистим святом, подякував за доброчинну діяльність на благо ковельчан і міста. Нагадаємо, Іван Омелянюк є засновником Благодійного фонду «Майбутня Волинь - Україна».