1. Головна
  2. Новини
  3. Виховну колонію у Ковелі «законсервують»

Виховну колонію у Ковелі «законсервують»

На адресу Ковельської міської ради надійшла відповідь за підписом заступниці міністра юстиції України Олени Висоцької на звернення обранців міської громади щодо недопущення закриття державної установи «Ковельська виховна колонія». Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала секретар міської ради Віра Федосюк.

Нагадаємо, що на сесії міської ради, яка відбулась 25 червня, депутати Ковельської міської ради висловилися проти закриття виховної колонії у Ковелі, прийнявши звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра юстиції України, народних депутатів України, голови Волинської обласної державної адміністрації, голови Волинської обласної ради, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У відповіді міністерства юстиції зазначається, що пропозицію ковельських депутатів розглянули на засіданні комісії з оптимізації слідчих ізоляторів, установ виконання покарань. Враховуючи техніко-економічно обґрунтування, комісією прийнято рішення про необхідність закриття виховної колонії у Ковелі.

- Наказом Міністерства юстиції України від 13 липня 2020 року №2398/5 «Про оптимізацію діяльності установ виконання покарань» державну установу «Ковельська виховна колонія» оптимізовано шляхом консервації, - йдеться у документі міністерства.

Як повідомлялося раніше, це дозволить зменшити видатки на утримання кримінально-виконавчої служби, а будівлю колонії запропонують придбати інвесторам.#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також