1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

Після послаблення карантинних обмежень працівники сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради повертаються до проведення інформаційних відвідувань роботодавців. Про це повідомила завідувач сектору Ліліана Герасимчук.

Наразі головною метою таких відвідувань є детінізація відносин у сфері зайнятості та доходів населення, доведення до відома роботодавців та працівників ризиків, які виникають внаслідок порушень законодавства.

Крім того, під час таких інформаційних відвідувань і підприємці, і працівники мають можливість одержати відповіді на питання щодо оплати праці.

Так, спільно з інспекторами управління Держпраці, 29-30 липня 2020 року, в місті проведено 33 інформаційних відвідування фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю. Серед них у шести роботодавців виявлено нелегалізовані трудові відносини з 10 найманими працівниками.

Тож вкотре звертають увагу роботодавців на недопущення використання незадекларованої праці. Адже фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин відповідно до законодавства.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці #Карантин

Коментарі

Читайте також

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково
Законодавство про працю захищає права працівників, зокрема, гарантує забезпечення обов’язку роботодавця сплатити заробітну плату працівникові в повному розмірі в день звільнення.

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця
Як захистити свої трудові права в умовах обмежувальних заходів, - розповідає завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук.