1. Головна
  2. Новини
  3. Владика Михаїл вперше відправив службу у храмі святого Володимира в Ковелі ФОТО

Владика Михаїл вперше відправив службу у храмі святого Володимира в Ковелі ФОТО

У день вшанування пророка Іллі митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив першу архієрейську літургію у храмі Рівноапостольного князя Володимира у Ковелі, де нещодавно святкували престольне свято. Про це повідомляється на сторінці Волинської єпархії Православної Церкви України у Фейсбук.

У проповіді архієрей нагадав про силу нашої думки. Адже часто ми подумаємо, що варто подзвонити комусь, як хтось відразу телефонує нам. Це відбувається через Божий промисел, пояснює владика Михаїл. Так само і з храмом. Ви подумали, що його потрібно збудувати, і вже сьогодні у вас є своє місце зустрічі з Богом. «Ваші імена – не лише залишаться в людській пам’яті, а вони вже записані на небесах», – стверджує керучюий єпархією.

До спільної молитви долучилися декан Свято-Димитрівського округу Ковельського благочиння протоієрей Анатолій Александрук, настоятель парафії протоієрей Віталій Лехкобит, місцеве духовенство, активні парафіяни та жертводавці, зокрема, директори ТзОВ «Ковельсільмаш» Микола Заікін та ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук.

На завершення Богослужіння митрополит вручив нагороди: медаль «За жертовність» – жертводавцю Вадиму Кужелю та благословенні грамоти – активним парафіянам Людмилі Микитюк, Вячеславу Гаврилюку, Ользі Омельчук, Інні Антонюк, Мирославі Сімішкур.

Парафію Святого Володимира у Ковелі було зареєстровано у 1998 р. Через рік тоді ще митрополит Луцький і Волинський Яків освятив місце під храм. Тут звели капличку, у якій довгий час молилися парафіяни. У 2004 році розпочали будівництво храму, яке ще триває. Проте на великі свята духовенство уже служило у цьому Божому домі. Вперше тут відслужив й владика.


#ПЦУ

Коментарі

Читайте також