1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі карантин послабили, але не відмінили, - комісія ТЕБ та НС

У Ковелі карантин послабили, але не відмінили, - комісія ТЕБ та НС

Сьогодні під керівництвом першого заступника міського голови Михайла Гетьмана відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, інформувала завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр. Вона повідомила, що ситуація стабілізувалася. Показник інцидентності у період з 30 липня по 5 серпня становить 7,32 (при нормативі 12) на 100 тисяч населення, при середньообласному – 36,2. 10 містян, хворих на COVID-19, завершують лікування амбулаторно. Людмила Сергіївна наголосила, що у Ковелі карантин послаблений, але не відмінений, тому потрібно дотримуватись його вимог.

Про роботу у межах повноважень розповів начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король. Спеціалісти й надалі проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень, офісних приміщень щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом вони побували у понад 700 закладах. У 172 виявлені порушення, складено 39 адмінпротоколів.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 комісія вирішила продовжити у Ковелі карантин до 31 серпня. Акцентовано, що забороняється: перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту (респіраторів або масок), а на вулицях - без документів, що посвідчують особу, самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Також затвердили перелік визначених Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обмежень, які діятимуть у Ковелі у випадках встановлення на території міста зеленого, жовтого, помаранчевого або червоного рівнів епідемічної небезпеки. Нині наше місто віднесено до зеленої зони.

Військовому комісару Ковельського ОМВК Сергій Гладуну доручено відновити з 1 вересня роботу лікарської комісії при міській призовній дільниці Ковельського ОМВК.

Про дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти міста доповів Володимир Войтанік - начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області. При цьому назвав проблемні моменти, які поступово усуваються.

З протоколом засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Увага! Важлива інформація».


#Карантин

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці
Після послаблення карантинних обмежень працівники сектору з питань праці повернулися до проведення інформаційних відвідувань роботодавців. Чи виявили нелегальних працівників у магазинах та кафе?