1. Головна
  2. Новини
  3. Дві виборчих дільниці у Ковелі змінять адресу

Дві виборчих дільниці у Ковелі змінять адресу

На місцевих виборах ковельчани двох дільниць голосуватимуть за іншими адресами. Про це йдеться у проєкті рішення виконавчого комітету, оприлюдненого на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Проєкт рішення "Про зміну адреси приміщення для голосування та адреси приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, яка існує на постійній основі", розглянуть на черговому засіданні виконкому.

У документі, зокрема, йдеться: з метою належного виконання завдань з проведення виборів та референдумів, у зв’язку з неможливістю в подальшому використовувати приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії, виконавчий комітет вирішив перенести виборчу дільницю №070992, яка розміщена за адресою вул. Грушевського 56, (приміщення Ковельської філії ВАТ "Волиньобленерго"), в приміщення закладу загальної середньої освіти “Ліцей №1 м.Ковеля” що знаходиться за адресою вул.Незалежності, 29.

А виборчу дільницю №071011, яка розміщена за адресою вул. Холмська, 46, (приміщенні Ковельського лісового господарства), буде перенесено в приміщення “Ремонтного житлово-комунального підприємства №2”, що знаходиться за адресою вул. Данила Галицького, 6А.


#Вибори #РеєстрВиборців

Коментарі

Читайте також

Відсьогодні - на Волині лише чотири райони

Відсьогодні - на Волині лише чотири райони
Постановою ВР ліквідовано всі райони в областях згідно чинним адміністративно-територіальним поділом. Ковельський район став другим за кількістю населення в області.