1. Головна
  2. Новини
  3. Відсьогодні - на Волині лише чотири райони

Відсьогодні - на Волині лише чотири райони

Верховна Рада України на засіданні 17 липня підтримала проєкт постанови про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 138 нових. Таким чином кількість районів в Україні зменшилось майже вчетверо. Про це йдеться у Постанові Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів".

Згідно з документом, у Волинській області буде 4 райони: Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський та Луцький. Володимир-Волинський район об’єднає громади з населенням 174,7 тис., Камінь-Каширський – 132,4 тис., Ковельський – 271 тис., Луцький – 457,3 тис.

Зазначається, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району, а вибори депутатів райрад, ліквідованих районів не проводяться.

Також постанова передбачає, що ліквідація та утворення районів на окупованих територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей проводиться після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України.

Раніше Верховна рада призначила на 25 жовтня чергові місцеві вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та мера Києва. Вони відбудуться у новоутворених районах.


#Ковель #Вибори

Коментарі

Читайте також

Звільнилась з посади заступниця голови ОДА - куратор Ковеля та Ковельського району

Звільнилась з посади заступниця голови ОДА - куратор Ковеля та Ковельського району
Під час пандемії Тетяна Щербак стала одним з найпублічніших представників ОДА, спікером періодичних брифінгів на тему заходів, яких вживали в області у боротьбі з коронавірусом.