1. Головна
  2. Новини
  3. Двоє перевізників у Ковелі відмовилися від маршрутів

Двоє перевізників у Ковелі відмовилися від маршрутів

На засіданні виконкому, який планують провести 13 серпня, мають затвердити умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування №20 «Інтерпорт–М'ясокомбінат» та №2 «вул. Незалежності–«Сільмаш». Саме від цих маршрутів через збитковість в одному випадку та закриття підприємницької діяльності в іншому, відмовилися двоє перевізників. З ними буде розірвано договір щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що курсують в режимі маршрутного таксі.

Аби забезпечити перевезення ковельчан громадським транспортом на згаданих маршрутах, міською владою буде оголошення відповідний конкурс. Для цього відділом економічного розвитку та торгівлі підготовлено відповідні проєкти рішень.

За умовами конкурсу, транспортні засоби мають бути обладнані пристроями GPS-моніторингу. Договір на обслуговування буде укладено з виконавцем послуг з впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Ковелі. Провести конкурс планують 6 жовтня 2020 року.


#МіськіМаршрути

Коментарі

Читайте також