Хто очолив Ковельську міську та районну виборчі комісії?

Центральна виборча комісія сформувала 16 територіальних виборчих комісій у межах Волинської області – одну обласну, 4 районні та 11 міських, до складу яких увійшло 288 осіб. Пише ВолиньРоst.

Відповідно до постанови ЦВК №172, сформували та затвердили склад усіх волинських комісій у максимальному складі – по 18 осіб. Водночас через невідповідність вимогам відхилили 6 кандидатур.

Хто очолив комісії

Волинську обласну територіальну виборчу комісію очолив Іван Лазорко («За майбутнє»), його заступником став Микола Євтушин («Слуга народу»), а секретарем комісії – Наталія Присяжна (ВО «Батьківщина»).

Головою Володимир-Волинської районної ТВК затвердили Володимира Іщенка («Слуга народу»), його заступницею – Світлану Мельничук («За майбутнє»), а секретарем комісії – Валентину Лах («Опозиційна платформа – За життя»).

Камінь-Каширську районну ТВК очолила Оксана Курчик («Слуга народу»), її заступником стала Наталія Краглик («Європейська Солідарність»), а секретарем – Олена Муц (ВО «Батьківщина»).

Головою Ковельської районної ТВК стала Марія Філончук (ВО «Батьківщина»), її заступницею – Людмила Андрощук («За майбутнє»), а секретарем – Оксана Липень («Слуга народу»).

Луцькою районною ТВК керуватиме Ангеліна Рейкіна (ВО «Батьківщина»), посаду заступника зайняла Оксана Платко («Європейська Солідарність»), а секретаркою комісії буде Ліна Кирилюк («За майбутнє»).

Щодо міських ТВК, то у них керівний склад розподілився таким чином (у порядку голова комісії, заступник та секретар):

Берестечківська – Людмила Віняр («За майбутнє»), Ольга Сидорук (ВО «Свобода») та Анатолій Галабурда (Радикальна партія Олега Ляшка);

Володимир-Волинська – Оксана Кротач («За майбутнє»), Юлія Пашкова («Слуга народу») та Ірина Сацюк (ВО «Батьківщина»);

Горохівська – Ярослава Павлюк («За майбутнє»), Ірина Смалюга («Слуга народу») та Наталія Вавринюк (ВО «Батьківщина»);

Камінь-Каширська – Світлана Дмитрук («За майбутнє»), Тетяна Калиновська-Лунгова (ВО «Свобода») та Галина Гут (ВО «Батьківщина»);

Ківерцівська – Ольга Бучинська («За майбутнє»), Людмила Волчук («Європейська Солідарність») та Тетяна Зубанова (ВО «Батьківщина»);

Ковельська – Олександра Кузьмич («За майбутнє»), Андрій Гринчук («Голос») та Світлана Карпук (ВО «Батьківщина»);

Луцька – Марія Парфенюк («За майбутнє»), Ольга Юрковська («Голос») та Тамара Гейло (ВО «Батьківщина»);

Любомльська – Валентина Воробей (ВО «Батьківщина»), Світлана Хомич (Радикальна партія Олега Ляшка) та Людмила Гриб («За майбутнє»);

Нововолинська – Раїса Гудима («За майбутнє»), Леонід Костючок (ВО «Свобода») та Інна Чепурна («Європейська Солідарність»);

Рожищенська – Віталій Жуковський («Слуга народу»), Тетяна Третяк («Українська стратегія Гройсмана») та Галина Стасюк («За майбутнє»);

Устилузька – Олена Пус («Слуга народу»), Ярослав Борис («Голос») та Галина Касьян («Європейська Солідарність»).


#Вибори

Коментарі

Читайте також