1. Головна
  2. Новини
  3. Із Ковельської виховної колонії вивезли засуджених ВІДЕО

Із Ковельської виховної колонії вивезли засуджених ВІДЕО

Із Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених – триває процес закриття закладу, який хочуть продати. Таке рішення ухвалили в Мін'юсті, - розповів Суспільному директор колонії Ігор Абрамчук.

Ковельська колонія працює з 1966 року цілодобово, тут є 124 працівники, вихованцям дають середню освіту та технічну за вісьмома спеціальностями. Нині тут 12 вихованців, на початку карантину було 35. 13 вересня – останній термін коли маємо вивезти засуджених. Вихованців Ковельської колонії до того часу мають перевести у Кременчуцьку.

Звернення, аби не закривали Ковельську колонію надсилали в Кабмін і Мін'юст депутати міськради, - розповіла економістка міськради Лідія Ляшук. Бо це збитки для казни. Загалом втрати до бюджету через закриття колонії у рік сягнуть понад 800 тисяч гривень.

Нині в області на обліку в поліції перебуває 111 неповнолітніх, злочинність у порівнянні з минулим роком зросла на 15%, - розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Нацполіції області Інна Остапович.

Консервація самого приміщення колонії може тривати до року, бо це майновий комплекс. Багато часу забере звільнення людей, приведення штату до нового для охорони й обслуговування будівель, які лишаються.#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також

Виховну колонію у Ковелі «законсервують»

Виховну колонію у Ковелі «законсервують»
Про це йдеться у документі, що надійшов на адресу Ковельської міської ради за підписом заступниці міністра юстиції України Олени Висоцької у відповідь на звернення обранців громади Ковеля.