1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському лісгоспі провели конкурс малюнків серед дітей на тему безпеки праці ВІДЕО

У Ковельському лісгоспі провели конкурс малюнків серед дітей на тему безпеки праці ВІДЕО

Нещодавно в ДП «Ковельське лісове господарство» було проведено I етап конкурсу на кращий малюнок на тему: «Безпека праці та здоров’я працівників при виконанні робіт у лісовій галузі очима дітей». Повідомляють на сторінці лісгоспу у Фейсбук.
- Вибір переможців конкурсу був надзвичайно складним, адже кожен малюнок прекрасний по-своєму, - зауважують організатори.

Тож, оргкомітетом було визначено декількох переможців.

🥇I місце - Савченко Віктор із малюнком «Хто про охорону праці дбає, той ніколи не страждає», село Скулин Ковельського району;

🥈II місце – розділили Шевчик Богдана із малюнком «Охорона праці під час проведення робіт в лісі» та Луцюк Андрій із малюнком «Засоби безпеки- надійна охорона праці», село Замшани Ратнівського району;

🥉III місце - Коваль Софія із малюнком «Охорона праці в лісі», село Скулин Ковельського району, та Тосюк Анастасія «Безпека у твоїх руках», село Замшани Ратнівського району.

Кожен учасник конкурсу отримав заохочувальні призи, а переможці, окрім грамот, отримують ще й цінні подарунки. Роботи переможців відправлено на II етап конкурсу до Волинського обласного управління ЛМГ. Колектив ДП «Ковельське ЛГ» сподівається на перемогу!
#Лісівники

Коментарі

Читайте також