1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани можуть змінити виборчу адресу до 9 вересня

Ковельчани можуть змінити виборчу адресу до 9 вересня

Як повідомляють у Відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради, кожен виборець може змінити виборчу адресу без зміни місця реєстрації, що дозволяє проголосувати за місцем фактичного проживання, до 9 вересня.

Для зміни виборчої адреси необхідно подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців в паперовій або електронній формі, пред'явити паспорт. Якщо в особи немає паспорта (у разі недавнього набуття громадянства України), потрібно представити тимчасове посвідчення громадянина України.

Форму заяви про зміну виборчої адреси можна знайти як на сайті Державного реєстру виборців чи Центральної виборчої комісії, так і в приміщенні відділу ведення реєстру.

На розгляд звернення передбачено 15 днів з моменту його отримання. Строк розгляду може збільшуватись, якщо у заяві будуть виявлені помилки, неточності чи недостатні дані. В такому випадку виборцю буде надана можливість виправити відповідні недоліки.

Виборцям, що мешкають у Ковелі, потрібно звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул. Незалежності, 73, каб. №112 (1-й поверх) , тел.(03352) 61711.

#РеєстрВиборців #Вибори

Коментарі

Читайте також