1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування

Спеціалісти сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі спільно з інспекторами Держпраці продовжують інформаційну діяльність серед працівників та роботодавців, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Як повідомляє Ліліана Герасимчук, завідувач сектором з питань праці, під час зустрічей увагу акцентують на дотримання вимог законодавства про працю. Такі заходи носять роз'яснювальний характер і спрямовані на попередження можливих порушень та уникнення штрафних санкцій.

Міська влада вибудовує відносини з бізнесом на партнерських засадах, сприяє його розвитку. Тому інформаційні відвідування суб'єктів всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, організації харчування, надання послуг та інших мають на меті допомогти підприємцям, убезпечити їх, застерегти від ймовірних фінансових втрат.

Роботодавцям розповідають про переваги офіційного працевлаштування, ризики, що виникають внаслідок порушень законодавства, неприпустимість допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин.

З початку серпня превентивними заходами охоплено 70 суб'єктів господарювання, з них 17 використовували незадекларовану працю з 19 робітниками.

Принагідно вкотре закликаємо роботодавців відмовитися від “чорної” зарплати в “конвертах”. Наголошуємо, що дотримання законодавства про працю вбереже вас від зайвих клопотів і штрафів.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці
Після послаблення карантинних обмежень працівники сектору з питань праці повернулися до проведення інформаційних відвідувань роботодавців. Чи виявили нелегальних працівників у магазинах та кафе?

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково
Законодавство про працю захищає права працівників, зокрема, гарантує забезпечення обов’язку роботодавця сплатити заробітну плату працівникові в повному розмірі в день звільнення.

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця

Права працівників та обов'язки роботодавців під час карантину. Роз'яснення фахівця
Як захистити свої трудові права в умовах обмежувальних заходів, - розповідає завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук.