1. Головна
  2. Новини
  3. З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників

З вересня роботодавців штрафуватимуть за неоформлених працівників

З першого вересня стартує масштабна інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників. У випадку встановлення інспектором праці незадекларованого працівника, до роботодавців вживатимуться усі заходи щодо притягнення до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

Як повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Ліліана Герасимчук, з липня 2020 року триває масштабна інформаційна кампанія, під час якої інспектори праці доводять до відома роботодавців та працівників інформацію про неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.

А починаючи з 1 вересня 2020 року Держпраці запланувала проведення інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

До кінця серпня у роботодавців є можливість встигнути переглянути правильність оформлення трудових відносин з найманим працівниками. Інспектори вкотре закликають роботодавців бути відповідальними та оформити трудові відносини з усіма працівниками відповідно до норм чинного законодавства про працю.


#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

Читайте також

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування

Ковельським підприємцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування
Перевірено 70 суб'єктів господарювання, з них 17 використовували нелегальних найманих працівників. Фахівці запевняють, що інформаційні заходи спрямовані на попередження порушень та уникнення штрафних санкцій.

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі відновили рейди закладами щодо використання нелегальної найманої праці
Після послаблення карантинних обмежень працівники сектору з питань праці повернулися до проведення інформаційних відвідувань роботодавців. Чи виявили нелегальних працівників у магазинах та кафе?

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково

Виплачувати заробітну плату при звільненні працівника обов’язково
Законодавство про працю захищає права працівників, зокрема, гарантує забезпечення обов’язку роботодавця сплатити заробітну плату працівникові в повному розмірі в день звільнення.