1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті

У Ковелі перевірили дотримання протиепідемічних вимог у громадському транспорті

Учора працівники управління патрульної поліції у Волинській області, відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв громадського транспорту. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Йшлося про дотримання водіями та пасажирами маскового режиму та недопущення перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах.

Наголошено, що карантин ніхто не відміняв і люди мають дотримуватись протиепідемічних вимог, перебуваючи в автобусі. Буває, що містяни забувають про обмеження і не користуються масками. Почастішали випадки, коли перевізники (на це скаржились громадяни) беруть в салон більшу кількість пасажирів.

Тому з метою попередження порушень та контролю проводилась спільна робота представників поліції та влади на міських маршрутах. Звичайно, з водіями можуть проводитись профілактичні бесіди, але також передбачена й адміністративна відповідальність.

#МіськіМаршрути #Карантин

Коментарі

Читайте також