1. Головна
  2. Новини
  3. У міських парках Ковеля планують встановити відеонагляд

У міських парках Ковеля планують встановити відеонагляд

На черговій сесії міської ради обранці громади Ковеля розглянуть кілька проєктів рішень, які стосуються розвитку міських парків: Лесі Українки та Шевченка. Депутатам представили відповідну Програму на 2020 рік. Необхідність її впровадження обґрунтовано у документі.

Передбачені Програмою заходи необхідні для благоустрою та утримання в належному санітарному стані територій парків, утримання міської вбиральні у парку Шевченка, облаштування та обслуговування системи відеоспостереження в обох парках, а також ремонт ігрових майданчиків - “Казкового містечка” та “Дитячого містечка”, які нині перебувають в аварійному стані.

На усі ці потреби планують виділити з міського бюджету 700 тисяч гривень. Зокрема, утримання відремонтованої благодійниками міської вбиральні до кінця нинішнього року обійдеться бюджету у понад 200 тис грн. Майже 100 тисяч гривень використають на придбання та обслуговування систем відеонагляду на територіях обох парків.

Крім того, на засідання сесії міської ради також виноситься проєкт рішення про затвердження Статуту комунального підприємства «Ковельські парки». На обслуговуванні КП знаходяться Ковельський міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки та міський парк з пам’ятником Т.Г. Шевченка.

Зауважимо, що Підприємство «Ковельські парки» є юридичною особою та діє на основі госпрозрахунку, має самостійний баланс, поточні рахунки в установах банків, печатку та емблему із своїм найменуванням, штампи, фірмові бланки та інші, дозволені законодавством України, реквізити.#МіськийПарк #Благоустрій #МіськийБюджет #Депутати

Коментарі

  • Вадим
    Давно пора...
    Відповісти

Читайте також

Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку

Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку
У режимі прямої відеотрансляції у Ковелі обговорили допрацьований проєкт реконструкції парку культури імені Лесі Українки та центральної площі. Переглянути відеозапис громадських слухань можна на каналі YouTube.