1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують збудувати каналізаційну насосну станцію

У Ковелі планують збудувати каналізаційну насосну станцію

У Ковелі на вулиці Драгоманова планують розмістити каналізаційну насосну станцію. З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться обговорення. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

«Детальний план території розміщення каналізаційної насосної станції по вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області» розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до житлової і громадської забудови. Ділянка, на якій пропонується розмістити інженерну споруду, має площу 1897 кв.м і перебуває у комунальній власності для обслуговування двоповерхової адміністративної будівлі по вул. Драгоманова,17.

Проектом передбачається розміщення каналізаційної насосної станції на частині земельної ділянки площею 87 кв.м., кадастровим номером 0710400000:01:011:0093 та зміна її цільового призначення і переведення в категорію земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Площа забудови складатиме 4,0 кв.м, площа мощення – 20,0 кв.м, площа озеленення – 63,0 кв.м.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення каналізаційної насосної станції по вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 15 вересня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності,73 (2-й поверх).

Детальніше - за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-9374.html


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також