У День Незалежності у Ковелі діяли фотозони у національному стилі

Уже стало традицією під час міських заходів з нагоди Дня Незалежності України у Ковелі створювати фотозони у національному стилі. Цьогоріч їх облаштували у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, - розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Кожна з них – маленький шедевр, витвір мистецтва. В імпровізованих «фотостудіях», дбайливо створених із смаком та фантазією, охоче фотографуються і діти, і дорослі, поодинці та цілими родинами. Сюжети для знімків різноманітні: етнічні мотиви, державна символіка, композиції в національних кольорах.

Тож чимало людей впродовж дня скористались можливістю зробити оригінальні фото на згадку про неповторні і особливі моменти.

А попрацювали над фотозонами різні колективи – народного дому “Просвіта”, закладів освіти — ЗДО №1, ЗЗСО №12 та Палац учнівської молоді, міськрайонного відділу "Центр пробації" і міської організації ВО “Батьківщина”.


#ДеньНезалежності

Коментарі

Читайте також

З нагоди Дня Незалежності у Ковелі відбулись урочистості на площі Героїв Майдану

З нагоди Дня Незалежності у Ковелі відбулись урочистості на площі Героїв Майдану
Секретар міської ради Віра Федосюк вручила нагороди Волинської облдержадміністрації та Подяки міського голови. Святкового настрою додала концертна програма за участю місцевих аматорів.