1. Головна
  2. Новини
  3. Вбиральню у парку Шевченка в Ковелі утримуватимуть коштом міського бюджету

Вбиральню у парку Шевченка в Ковелі утримуватимуть коштом міського бюджету

На сесії міської ради, яка відбулась 27 серпня, затвердили Програму утримання та розвитку парків міста Ковеля на 2020 рік. Її фінансування буде здійснюватися з міського бюджету. До кінця 2020 року передбачили 700 тисяч гривень. Відповідне рішення прийняли обранці громади.

На обслуговуванні Комунального підприємства «Ковельські парки», який є розробником та виконавцем Програми, перебувають Ковельський міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки та міський парк з пам’ятником Т.Г. Шевченка.

Для проведення благоустрою, утримання в належному санітарному стані територій парків, створення сучасної інфраструктури для відпочинку та дозвілля, запланували ряд заходів. У документі зазначається, що утримання відремонтованої благодійниками міської вбиральні у парку Шевченка до кінця нинішнього року обійдеться бюджету у понад 200 тис грн. Ремонт ігрових майданчиків - «Казкового містечка» та «Дитячого містечка» у парку Лесі Українки, коштуватиме майже 100 тис грн.

На придбання, встановлення та обслуговування систем відеонагляду обох парків запланували також майже 100 тисяч гривень. Такі ж суми передбачили на роботи з благоустрою та на виготовлення документації.


#МіськийПарк #Благоустрій #МіськийБюджет #Депутати

Коментарі

Читайте також