1. Головна
  2. Новини
  3. Реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО під загрозою

Реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО під загрозою

Реконструкція приймального відділення Ковельського МТМО під загрозою. Необхідний проєкт рішення не набрав потрібної кількості голосів депутатів на сесії міської ради, яка відбулась учора. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У рамках Національної програми «Велике будівництво» у Ковельському МТМО передбачається до кінця нинішнього року провести реконструкцію приймального відділення. На це із державного бюджету місто отримало 8 мільйонів гривень.

На замовлення медзакладу розроблено проектно-кошторисну документацію. Вона передбачає перепланування існуючих приміщень та влаштування нового двоповерхового корпусу. Приймальне відділення буде мати в’їзд для автотранспорту невідкладної медичної допомоги через павільйон (критий навіс), входи - для планових хворих, в окремий бокс для пацієнтів з ознаками інфекційної хвороби, а також - для маломобільної групи населення з влаштуванням підйомника.

У відділенні буде облаштовано рецепцію, консультативно-оглядові кабінети, місця для очікування пацієнтів та супроводжуючих, вбиральні тощо.

У разі успішної реалізації проєкту у визначені строки на опорний медзаклад за кошти державного бюджету додатково надійде спеціалізоване медичне обладнання – КТ, 2 кардіомонітори, апарат ШВЛ, МРТ.

Загальна кошторисна вартість реконструкції становить орієнтовно 16-18 мільйонів гривень.

Для проведення робіт необхідно буде здійснити додаткові видатки з міського бюджету в розмірі 8-10 мільйонів. Втім, ці кошти в ньому не передбачені. Варто зауважити, що через карантин у Ковелі і так складна ситуація із наповненням казни. За підсумками першого півріччя вона уже недоотримала податків та зборів на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.
Це зумовило призупинення фінансування важливих об’єктів благоустрою.

Зрозуміло, що у нинішніх реаліях 10 мільйонів місто не може спрямувати на реконструкцію приймального відділення. Але можна піти іншим шляхом і залучити кошти потенційного інвестора.

У зв’язку з цим на сесію міської ради було винесено проєкт рішення про об'єднання у переліку інвестування двох об'єктів - незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення.

Це б дозволило отриманий фінансовий ресурс спрямувати на проведення робіт з реконструкції приймального відділення. Разом з тим добудувати восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями по вул. В.Івасюка.

Цей проєкт рішення викликав бурхливе обговорення серед депутатів. Заступник міського голови Андрій Товстига переконував обранців громади, що питання потребує термінового вирішення, адже до кінця року необхідно освоїти державні кошти.

Депутати двічі повертались до розгляду цього важливого для громади питання. Але воно так і не набрало необхідної кількості голосів.

Протокол відкритого поіменного голосування.


#МіськийБюджет #КовельськеМТМО #СесіяМіськоїРади #Депутати

Коментарі

Читайте також

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн

На зарплати вчителям сіл, приєднаних до Ковеля, може не вистачити 10 млн грн
Аби сільські педагоги у 2021 році не залишилися без зарплатні, депутати міської ради звернулися до Уряду, щоб внести зміни до чинного механізму розрахунку освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.