1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ведеться капітальний ремонт вулиць Вітовського і Павлова ФОТО

У Ковелі ведеться капітальний ремонт вулиць Вітовського і Павлова ФОТО

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Андрієм Товстигою оглянули хід робіт на вулицях Вітовського і Павлова. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Там одночасно задіяні два підрядних підприємства. Працівники одного з них займаються будівництвом мережі водовідведення, іншого — дороги і тротуару.

- На сьогодні на цих об’єктах облаштування водовідведення є першочерговим. Торік на вулицях було збудовано господарсько-фекальну каналізацію. Разом з тим, зайнялись виготовленням проєктно-кошторисної документації на будівництво мережі водовідведення. Формуючи бюджет на 2020, передбачили на це кошти, - говорить міський голова. - Роботи ще дуже багато, вона нелегка. Як тільки буде завершено водовідведення, будівельники приступлять до асфальтування дороги. Ці важливі для міста об’єкти восени хочемо завершити, - повідомив Олег Кіндер.

Варто зауважити, що на капітальний ремонт цих вулиць місто отримало кошти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції. На вулицю Павлова — 3 млн. грн, Вітовського — 2,7 млн. Стільки ж на це буде додано і з місцевого бюджету.

Як ми уже повідомляли, капітальний ремонт вулиці Вітовського, а тепер і Павлова, які ведуть до пологового будинку, здійснює ТОВ “Вишків-Брук”. Облаштування мереж водовідведення - ТОВ “Волиньбудтех”.


#Благоустрій #РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

У центрі Ковеля знесуть стару будівлю та зведуть нове двоповерхове приміщення з мансардою

У центрі Ковеля знесуть стару будівлю та зведуть нове двоповерхове приміщення з мансардою
Триває обговорення документації, згідно з якою на бульварі Лесі Українки,16 планується збудувати торгово-офісні приміщення, квартиру та адмінприміщення для релігійної громади.