1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель на найближчі два тижні віднесений до “зеленої” зони

Ковель на найближчі два тижні віднесений до “зеленої” зони

Вчора під керівництвом міського голови Олега Кіндера відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук повідомила, що кількість хворих на коронавірусну хворобу та з підозрою у порівнянні з попередніми місяцями у лікарні зросла. Багато з них потребують кисневої терапії. На сьогодні діюча киснева станція справляється. Втім, прогнозуючи ситуацію надалі, є необхідність у придбанні потужнішої.

Також виникають труднощі у медиків через те, що результатів аналізів ПЛР-тестування доводиться чекати інколи понад 10 днів.

За словами завідувачки Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмили Маляр, найближчим часом ситуація має виправитись, адже в обласному центрі лабораторію обладнано в новому приміщенні та забезпечено сучасною апаратурою.

На виконання вимог постанов Кабінету Міністрів України і рішень Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій комісія вирішила продовжити у Ковелі карантин до 31 жовтня.

Затвердили перелік визначених Державною комісією обмежень, які діятимуть у Ковелі у випадках встановлення на території міста зеленого, жовтого, помаранчевого або червоного рівнів епідемічної небезпеки. Нині наше місто віднесено до "зеленої" зони.

Міський голова Олег Кіндер подякував службам за роботу, злагоджені дії під час карантину та закликав і надалі здійснювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у місцях найбільшого скупчення людей, адже загроза поширення коронавірусної інфекції є досить високою.

Зокрема, необхідно продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення заходів з дезінфекції на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

Детальніше з результатами засідання комісії ТЕБ та НС та обмеженнями, які діятимуть у Ковелі у зв'язку з продовженням карантину, можна ознайомитись у
Протоколі засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.09.2020 р. СКАЧАТИ


#Коронавірус #Карантин

Коментарі

Читайте також

У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

У Ковелі продовжують лікування від коронавірусу 9 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей
Як повідомила завідувача Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр, у місті на СOVID-19 хворіє 32 особи, у Ковельському районі - 7.