1. Головна
  2. Новини
  3. З Ковеля на передову відправили необхідну допомогу, зібрану волонтерами

З Ковеля на передову відправили необхідну допомогу, зібрану волонтерами

Як повідомила на своїй сторінці у соцмережі директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк, громадська організація "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО" у співпраці з Центром соцслужб зібрали для бійців на передову необхідну допомогу. Завдяки коштам БФ "Майбутня Волинь-Україна" придбали бензопилу, яку разом з маскувальними сітками, рукавицями, поліпропіленовими мішками та ін. сьогодні відправили військовим.

- Ми це зробили! Нещодавно ГО "Ковельська міськрайонна спілка ветеранів та волонтерів АТО" просила відгукнутися небайдужих аби зібрати необхідні речі для бійців 14 ОМБр, які сьогодні пліч-о-пліч стоять на передовій, захищаючи нашу Батьківщину. Укомплектована машина їде на Схід країни до наших безстрашних воїнів! Завдяки благодійникам, небайдужим ковельчанам, справжнім патріотам України, вдалося зібрати та купити необхідні речі, - зазначила Інна Третяк у своєму дописі.
#ДопомогаАТО #Благодійність

Коментарі

Читайте також

У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету

У Ковелі до Дня знань діти загиблих Героїв отримали подарункові сертифікати, придбані за кошти міського бюджету
Школярі матимуть змогу обрати собі канцтовари до школи у магазині "Папірус". Про це подбали фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.