1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани, які отримують субсидії, можуть самостійно обирати постачальника газу

Ковельчани, які отримують субсидії, можуть самостійно обирати постачальника газу

Ковельчани, які отримують субсидії, можуть самостійно обирати постачальника газу. Про змін виконавця цих послуг необхідно повідомити управління соціального захисту населення, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

З 1 серпня в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .Зазначені відомості отримуються фахівцями на підставі наданої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне повідомлення громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема, постачальника природного газу для побутових потреб.

Софія Сагаль,
Начальник управління соціального захисту населення

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Медикам, хворим на COVID-19, виплатять компенсацію заробітку

Медикам, хворим на COVID-19, виплатять компенсацію заробітку
Фонд соціального страхування прийняв на оплату лікарняні на 1,8 млн грн. Захворювання, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати.